Sponzoret
Home Authors Posts by lajthia

lajthia

134 POSTS 0 COMMENTS

Permledhje e Taynes duke ber “Twerk” ne koncerte, mbahuni djem

Doruntina Shala , e njohur edhe me emrin artistik Tayna, është këngëtare e njohur shqipëtare e cila bëri bujë në vitin 2018 me këngën...

Flet Gruja qe u akuzu per sehire, e mohon qe ka...

Sehiret dhe besytnit jan shum te perfolura ne Kosove dhe ka shum njerz qe vazhdojn tebesojn ne to. Javen e fundit nje video u shpernda...

Befason “Pajtesa”,nuk bëjë mardhënie deri në këtë kohë.

Eshte njera nder aktoret shume e njohur dhe shum e pelqyer ne serialin vendor "Qka Ka Shpija" me rrolin e saj Pajtesa si nje...

Arbenita ia merr instagramin Feros,dhe fillon të kërcënoj fanset.

Fero dhe Arbenita Ismajli janë kthyer në kryefjalën e showbiz-it shqiptar dhe gjithçka prej tyre përbën interes të madh për publikun. Tashmë ata shihen kudo...

Nuk pranonte të bëhet synet , hip mbi qatin e spitalit...

Eshte vetem 5 vjeq edhe kurrsesi nuk pranoi te behej synet pasi kishte frik hipi mbi qatin e spitalit. Voglushi pasi iku nga klinika hipi...

A do perfshihet edhe Kosova ne keto stuhit e fundit, tregon...

Stuhi të fuqishme kanë godi.tur rajonin duke shkaktuar vde kje të njerëzve e shumë dëme të mëdha materiale. Këto dëme kryesisht kanë ndodhur në Greqi,...

Labinot Tahiri mbron veten, mjekrren e kam shkurtuar vetem per dy...

Labinot Tahiri eshte nje kengtar shum i pelqyer nga publiku shqiptar, tashme edhe deputet i AKR-s. Kengtari ne fjal kete jave publiko klipin e ri...

Loqka i vogel nuk pranon se ka lindur ne Zvicer, un...

Shqiptarët krenohen se janë shqiptarë, kudo që janë. Që në moshë të vogël mësohet se sa e vlefshme është të jesh i tillë. Një video...

Meda poston foto intime me bashkshorten.

Meda eshte njeri nder kentaret me te pelqyer te estrades shqiptare nga zhanri tallava. Padyshim eshte kengtari me i ftuar ne dasma dhe ahengje e...

Shpend Ahmeti Krijon transportin e ri ne prishtin me anije .

Diteve te fundit Kosova ka pasur reshje te pa ndalshme dhe shumicen e vendit e ka perfshir uji. Dega e Partis Demokratike te Kosoves ne...