Padyshim është njëri ndër aktorët më të njohur dhe me te pëlqyer e sidomos me rrolin e tij Orhani ne serialin Kafeneja Jone, behet fjal per Fatmir Spahiun

Shpeshher ai publikon fotografi te ndryshme te perditsheme ne rrjetet sociale , por nuk mungojn edhe statuset qesharak e interesante qe kan te bejn me aktualitetin ne Kosove shkruan Gazeta Ballina.

Sponzoret

Së fundmi, aktori ka publikuar në InstaStory një shkrim dedikuar mërgimtarëve, të cilët gjatë verës shumica prej tyre kthehen në Kosovë.

Aktori e ka cilësuar këtë periudhë si më të bukurë e vitit, duke thënë se vetëm me ta Kosova është plot dhe e vërtetë knaqnu loqka ka shkruar ai ne profilin e tij zyrtar ne instagram./gazetaballina.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here