Shum te rinj jan adhurues te vozisin me shpejtsi jashtzakonisht te madhe gje qe rrezikon jo vetm vetveten por edhe te tjeret.

Vozitja ne shpejtsi te madhe shton adrenalin dhe nje knaqsi te madhe edhe pse eshte shum e rrezikshme.

Shpeshher keni degjuar per thyerje rekorde te  shpejtsit dhe nese permendim shpejtsin prej 200km/h nuk do ju bej pershtypje, por kjo video qe po qarkullon ne rrjetet sociale nuk eshte realizuar ne rrug te hapur ne autoban por ne mes te prishtines.

Videoja u shpernda shum pasi nuk kishte ndodhur qe ta shofim nje shpejtsi aq te madhe ne mes te kryqytetit te Kosoves.

Padyshim se videoja e postuar nga i riu prishtinas morri edhe kritika te medha sepse videoja u realizua naten vone por mund te kishte rrezikuar edhe ndonje vozits tjeter e padyshim edhe veten.

Vozitsi perveq se ishte ne nje shpejtsi jashtzakonisht te madhe ne zonen 40 km/h ai kishte thyerr rregullat e shpejtsi 4 fish me shum, veqmas ksaj ai edhe ka arritur ta bej video me telefonin e tij ,video te cilen e postoi ne profilin e tij ne instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here