Meda eshte njeri nder kengtart shum i njohur dhe nder me te pelqyerit te popullit shqiptart mbar botes.

Meda eshte njeri nder kengtaret i zhanrit tallava dhe popullore, dhe pa dyshim ka koncerte dhe dasma me se shumti prej gjith kengtarve te keti zhanri.

Mehedin Pergjegjaj kejte jav ishte i ftuar ne emisionin “n’zoom” ku foli per shum qka.

Meda tregoi per jeten e ti personale per koncertet ,dasmat gjithashtu edhe per shumen qe e merr ne dasma shqiptare.

Qe ta keni Meden ne nje ahengj familjar kushton rreth 6500euro dhe ner to nuk ka shanca ,por pa dyshim se ja vlen.

Per me shum ndiqeni emisionin e plot nga “N’Zoom” me te ftuar kengtarin Meda.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here