N’Kosove show eshte njeri nder emisonet shum i shikuar dhe shum i pelqyer per publikun shqiptar i udhhequr nga moderatori i njohur Shpetim Desku.

Kete jave ne emisionin “N’Kosove Show” ishte i ftuar nje biznismen shum i pasur qe udhheqe nje grumbull biznezesh, behet fjal per Naser Imeri.

Biznismeni ne fjal ka te punsuar rreth 500 puntor dhe eshte shum bamires pasi rreth 300mij euro ne vit i jep per bamirsi.

Por specifika kryesore dhe ajo qe i mori te gjithve vemendjen e ketij biznismeni është se asni veprim nuk e bën pa konsultimin me nënën e tij që është në moshë 80 vjeqe.

Ai thotë se mësë shumti është nëna ajo qe e shtyn te jep ka shumë të holla për bamirsi, për më shum ndiqeni emisonin në Kosovë Show.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here