Naim Abzai dhe Mihrije Braha jan kengtaret dhe qifti shum i njohur dhe mjaft i pelqyer per publikun shqiptar.

Naimi Abazi e nganjeher edhe Mihrije Braha jan edhe moderator te emisionit shum te pelqyer “Odeon”.

Qifit ni fjal Naim Abazi dhe Mihrije Braha, kanë arritur që në martesen e tyre ta ruajn dashurin me njerit tjetrin dhe këtë e tregojnë edhe në paraqitjet publike se bashku.

Naimi dhe Mihrija kete jave ishin te ftuar ne nje  emisionin ne Top Channel, ku së bashku luajtën lojëra, e sfiduan njëri tjetrin e nga nikoqirët, iu kërkua të ndanin një puthje.

Fillimisht u shkaktuan ca të qeshura në studio, me nikoqirët që brohorisnin “puthe, puthe”, e në fund ata i dhanë njëri tjetrit një puthje dashurie.

Per me shum ju ftojm ta ndiqni emisionin e plot ,kurse puthja ishte rreth minutes 20.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here