Ju kujtohet videoja o izet nale qe i beri te gjith shqiptaret te qeshin.

Kesaj here me ndryshe , Ky person frikesohet nga qeni dhe kerkon me doemos te ndal veturen pasi mbrenda ne vetur ishte nje qen.

Shoferi asnjeher nuk pranoj ta ndal veturen pasi reagimet e shokut ishin teper komike.

Madje shoferi e shtyen qenin qe ti ulet ne preher  per me shum ndiqeni videon.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here