Ermal Fejzullahu kengtari shum i pelqyer per shqiptaret mbar botes, me kenget dhe zerin e tij ka arritur te bej nje numer te madh te fansav per vete.

Jemi ne muajin e maturantav dhe Ermali duket se po e shfrytzon mire kete muaj duke shkuar ne shum mbremje te matures pasi eshte nje kengtar i preferuar per shum maturanta.

Kengtari ne fjal ka shum që e dojnë dhe e dëshirojnë këngën e tij.

Njëra nga ato ka publikuar një fotografi në Instagramin e saj ku shihet e përqafuar me këngëtarin e saj të preferuar.

Ermali është me fat për fanse të tilla të bukura dhe simpatike.

Sa i perkete kengeve, kenga e fundit nga Ermal Fejzullahu e cila po pelqehet shum eshte “Zanati i Vjeter” madje ajo ka arritur mbi 3milion shikime.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here