Meda padyshim eshte kengtari me i famshem dhe me i pelqyeri i gjith shqiptarve mbar botes.

Qysh para shum vitesh e deri me sot vazhdon te jet njeri nder kengtaret e preferuar dhe shum i ftuar ne dasmat shqiptare.

Këngëtari i mirënjohur, Meda dhe gruaja e tij, Lulja janë një prej çifteve më të përfolura në publik e në media.Ata janë të martuar dhe prindër të katër fëmijëve

Kengtari ne fjal njihet per nje jet lukzose dhe nje pasuri shum te madhe, por ksaj radhe permes rrjetev sociale ka treguar vet kengtari cila eshte pasura e tij me e madhe.

Ai ka postuar nje foto te femijeve te tij duke shenuar “Kjo eshte pasuria ime me e madhe , Faleminderit O Zot”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here