Gold Ag njeri nder kengtaret shum i njohur dhe tejet i pelqyer per publikun shqiptar.

Kengtari ne fjal sot ka publikuar kengen me te re kushtuar babait.

Sponzoret

Gold Ag eshte djali i deshmorit pastaj kengen ia ka kushtuar babait dhe e ka titulluar Letra e Babes.

Per tekstin e kenges eshte perkujdesur vet reperi Gold Ag.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here