Mbrem ka ndodhur nje rast jo i mir per familjen Zefi, sidomos per reperen Loredana Zefi Bashkshortja e Mozzik-ut.

Loredana Zefi esht arr.estuar e dyshuar per mashtrim te nje qifti zviceran te cilet pohojn se reperja ne fjal bashk me vellaun e saj i ka marrur 900mij franga.

Sponzoret

Pas krejt ksaj ka reagur vet vellau i Loredanes duke then se kto i kan ba ata qe naj kan inati dhe po te kishin qen te verteta kto fjal te flliqta un sot sdo isha ne liri.

Gjithashtu per rastin ka reaguar edhe reperi Getinoj tashme kunati i Loredanes .Edhe Getoar Aliu pohoi se keto nuk jan te verteta permes llogaris se tij ne instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here