Linda Morina tashme emer  dhe figur shum e njohur per shqiptaret.

Linda njihet per videot e saj duke vallezuar e shpeshher duke kenduar me cifteli.

Gjithashtu njihet per skandalet qe i ben permes videov qe per Linden jan kshilla e per ne humor pa fund.

Linda sot ka postuar nje foto ishte shum e rregulluar dhe nuk dukej si gjithmon me pamjen e saj qesharake.

Sikur të jetë fejuar apo martuar sepse në imazhin e fundit mezi njihet nga ndryshimi e që nuk dihet kush e bëri të ndryshojë kaq shumë.

Veqmas kesaj te gjith ndjeksit e saj permes rrjetev sociale i kishin komentuar duke e pytur se a po martohej a po po fejohej.

Me sa duket eshte hera e pare qe Linda merr komplimente nga ndjeksit e saj sepse dukej se ka ndryshuar vertet.

Kujtojm se Linda tani është shumë e famshme falë gjesteve të saj të pahijshme e që ndonjëherë nuk i kanë munguar as skandalet.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here