Personi ne Foto eshte reper nga Kosova qe ia ka marru zemren gjith ndegjuesve te muzikes se zhnrit rep.

Nje nga teksshkruesit me te mire dhe reper shume i mire. Behet fjal per Lumi B reperin nga Kosova jashtzakonisht i pelqyer nga publiku shqiptar

Lumi B ka publikuar disa fotografi nga femijria e tij permes profilit te tij ne instagram me te cilen tregon thjeshtesin dhe qe ishte nje djal i urt dhe simpatik.

Ai ka nje grup projektesh qe do ti nxjerr ne kete vere per te kenaqur te gjithe fansat e tij.

Gjithashtu kujtojm se projekti i tji i fundit eshte “Djal Dukat” ne bashkpunim me reperin  Skerdi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here