Sponzoret

Permledhje e Taynes duke ber “Twerk” ne koncerte, mbahuni djem

Doruntina Shala , e njohur edhe me emrin artistik Tayna, është këngëtare e njohur shqipëtare e cila bëri bujë në vitin 2018 me këngën...

Flet Gruja qe u akuzu per sehire, e mohon qe ka...

Sehiret dhe besytnit jan shum te perfolura ne Kosove dhe ka shum njerz qe vazhdojn tebesojn ne to. Javen e fundit nje video u shpernda...

Befason “Pajtesa”,nuk bëjë mardhënie deri në këtë kohë.

Eshte njera nder aktoret shume e njohur dhe shum e pelqyer ne serialin vendor "Qka Ka Shpija" me rrolin e saj Pajtesa si nje...